»حدیث روز:
نخستین سایت قرآن و عترت در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد

نخستین سایت قرآن و عترت در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه راه اندازی سایت قرآن عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی الکترونیکی www.qiachb.ir که با حضور محمدر ضا موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور برگزار شد گفت: بهمن ماه ویژه برنامه هفته قرآن و عترت در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعلام آدرس سایت قرآن و عترت به نشانی الکترونیکی www.qiachb.ir اظهار داشت: سال گذشته نمایشگاه قرآن و عترت به صورت ملی در محل فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برپا که امسال وزارت فرهنگ و ارشاد نوع فعالیت در این زمینه را به هفته قرآن و عترت تغییر داده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متعدد در این هفته افزود: حشنواره های قرآنی ، همایش ها ، کارگاه ها ، برپایی نمایشگاه، اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی، نمایش فیلم‌های متناسب با موضوعات قرآنی، اجرای تئاتر خیابانی و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی و قرآنی از جمله برنامه‌های هفته قرآن و عترت در دی و بهمن است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این ویژه برنامه در سطح وسیع و ملی برگزار که منشأ تحول در حوزه‌ فعالیت‌های قرآنی است که احتمالاً نسخ قرآنی با قدمت بالا نیز در این هفته به نمایش گذاشته می‌شود.

کارگران با بیان اینکه یکی از رسالت‌های فرهنگ و ارشاد استان برگزاری برنامه‌های قرآنی فرهنگی و هنری متناسب با ایام سال است، گفت: نه تنها در مرکز استان بلکه در شهرستان‌ها نیز نسبت به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری تلاش ویژه‌ای انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه قرآنی در سطح استان که با استقبال خوبی مواجه شده است، برگزاری ویژه برنامه‌های قرآنی ، برگزاری کلاس‌ها و فعالیت‌های قرآنی در کانون‌های فرهنگی مساجد از جمله برنامه‌های طی سال است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: برگزاری جشنواره های قرآنی ،عصر شعر ها ، مسابقات عکس قرآنی ، برپایی کارگاه‌های هنرهای تجسمی خطاطی از قرآن و اجرای عمومی نمایش از دیگر برنامه‌های هفته قرآن عترت از دیگر برنامه ها ست که از طریق سایت قرآن و عترت www.qiachb.ir اطلاع رسانی می شود
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری

نظر بدهید!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس